Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.4
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 28 Kasım 2012
Toplam İndirme 10.079
Disk Boyutu 344k

Android için Kronometre

Tam özellikli ve basit hem de kullanmak için var Yüksek kalite kronometre.

Tur zamanı, ayrık zaman, en hızlı tur, en yavaş tur, ortalama tur zamanı, yapılandırılabilir hassas, yan düğme operasyonu, ses, e-posta ihracat ve çok daha fazlası ile Ücretsiz kronometre zamanlayıcı.

Kronometre mühendisleri, ırk koordinatörleri ve motor sporları uzmanları övgü aldı.

* Tur zamanı
* Ayrım zamanı
* Geçen süre
* Güncel tur zamanı
* Ortalama tur zamanı
* En hızlı tur zamanı
* En yavaş tur zamanı
* Menzil
* 1/1, 1/10, 1/100 ve 1/1000 saniye hassas.
Saniye 1/1000 * Hassas
* Max süresi 100 saat
* Düğme sesleri
* 3 x zamanlayıcı izleme
* Stop veya sonra tur Commit.
Durdurma zamanlayıcısı * İsteğe uyarı
* Yan düğme ile çalışır

Kronometre Tam sürüm tam tarih özelliği sağlar.

Tur, böler ve istatistikler büyük şeffaf yazı gösterildiği böylece izle 3 ayrı görünümlerde benzersiz bir yaklaşım kullanır durdurun.

Bu kronometre ilk dokunma çalışır biri birkaç Android stopwatches olduğunu .. basmayın; doğruluğu için gereklidir.

Kronometre hassas ve doğru bir nokta ölçümleri milisaniye cinsinden kaydedilmiş sürenin yapılandırılabilir gelmiştir.

Koşu, koşu, yemek pişirme, spor eğitimi için veya ideal kronometre genel amaçlı bir zamanlayıcı / kronograf.

Kronometre koşucular için bir parça zamanlayıcı olarak tasarlanmıştı; ancak biz aşağıdaki gibi de ideal birçok diğer zamanlama senaryolar olduğunu hissediyorum:

* Koşu kronometre
* Yüzme Kronometre (koçluk)
* Genel atletizm kronometre
* Spor Salonu eğitimi stop izle
* Devre eğitim zamanlayıcı.
* Koşu Bandı zamanlayıcı.
* Bisiklet kronometre
* Kayak zamanlayıcı
* Pişirme zamanlayıcı
Zamanlayıcı * Zaman
* Yatçılık / yelken zamanlayıcı
* Ders zamanlayıcı
* Toplantı zamanlayıcı
Motorsporları için * Parça tur zamanlayıcı
* Takım sporları kronometre – futbol, futbol, basketbol, beyzbol, lakros vb

Tam İnternet Erişim izni:
Yalnızca isteğe AppBrain Ücretsiz Uygulama Geliştirme için Gerekli. Bunu yapmak için tercih eğer bu promosyonlar sadece göreceksiniz. AppBrain promosyonlar bu Kronometre ve Chronos serisindeki diğer stopwatches sürekli gelişimini desteklemek.

Bu uygulama itme reklamlar, kötü amaçlı yazılım, istenmeyen bildirimleri veya herhangi bir tür casus yazılım kullanmayın ve irade ASLA ETMEZ. Kronometre ve Pro sürümü çok düşük fiyata mevcut ve ücretsizdir izindir.

Destek:
Kronometre tam desteklenen ve düzenli olarak güncellenmektedir. Doğrusu ben bu kronometre iyileştirmeyi taahhüt ediyorum itibaren negatif yorum bırakmak yerine herhangi bir hata veya sorunlar hakkında bana (Dean) irtibata geçiniz. [email protected] Dekan irtibata geçiniz.
Kronometre Ekran Görüntüsü
Kronometre Kronometre Kronometre Kronometre Kronometre

Etiketler : Kronometre apk indirBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.