Kırık Ekran Numarası

google playstore Kırık Ekran Numarası indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 29 Kasım 2012
Toplam İndirme 6.942
Disk Boyutu 10M

Android için Kırık Ekran Numarası

Arkadaşlarınızı kandırın ve onlara kırık bir ekran gösterin… ya da onların kırmasını sağlayın !
Sadece bir kez sallayın ve ekran kırılsın.
Bu eşek şakası uygulaması arkadaşlarını keklemenin en iyi yolu.

‘’ Ekranını Kır ‘’ uygulaması ile birkaç saniye içinde telefonunuz hazır. Sadece bir kez sallayın ve ekranınız kırılacak.

Kırık Ekran Hilesi uygulamasının inanılmaz grafikleri ve gerçekçi ses efektleri var.

Çoklu kırık ekranlar ( tamamen kırık, şeffaf, çizik,ateş etme, sümüklü hapşırma ve daha fazlası! ) ve sesler bulunur ve ayarlardan seçilebilir.

Nasıl kullanılır!

1. ’’ Hazır ‘’ tuşuna basın.
2. Telefonunu salla.
3. Oops telefonun kırıldı.
4. Tamir etmek için tekrar salla.

Bu uygulamaya %100 ücretsiz sahip olmak için, belirtilen kısayol ikonunu ana ekranınıza ve ads bildirimlerinize alacaksınız. Bu benim size daha fazla güncelleme ve güzel uygulamalar sağlamama yardımcı olacak. Eklenen izinler bunlar için gerekli. . Iconu çöp kutusuna sürükleyip bırakabilirsiniz, bu uygulamayı herhangi bir şekilde etkilemez.
Kırık Ekran Numarası Ekran Görüntüsü
Kırık Ekran Numarası Kırık Ekran Numarası Kırık Ekran Numarası Kırık Ekran Numarası
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.