Kemal Sunal Replikleri

google playstore Kemal Sunal Replikleri indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 13 Aralık 2012
Toplam İndirme 7.961
Disk Boyutu 16M

Android için Kemal Sunal Replikleri

Büyük Komedyen Kemal Sunal’ı cebinizden dinlemek ve izlemek ister misiniz? Bu sorunuza cevap evet ise bu uygulama tam size göre. Kemal Sunal’ın en komik repliklerini bir araya getiren bu uygulama sayesinde ister bağlantı olmadan replikleri dinleyebilir, isterseniz internete bağlanarak videolarını izleyebilirsiniz.
İçerisindeki bazı replikler şunlardır:
Kemal Sunal Replikleri

– Hababam Sınıfı Müfettiş Replikleri
– Hababam Sınıfı Tünelden Kaçış
– Davaro Faşo Ağa
– Süt Kardeşler Kör Dilenci
– Süt Kardeşler Dili Tutuldu vb. bir sürü replik sizleri bekliyor. Herhangi bir isteğiniz olursa mail ile bana bildirebilirsiniz. İyi eğlenceler.
Kemal Sunal Replikleri Ekran Görüntüsü
Kemal Sunal Replikleri Kemal Sunal Replikleri Kemal Sunal Replikleri Kemal Sunal Replikleri Kemal Sunal Replikleri
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.