Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 13 Aralık 2012
Toplam İndirme 5.452
Disk Boyutu 572k

Android için Karikatur Uygulaması

Karikatür, Türkiye’nin önde gelen çizerlerinin internette halihazırda bulunabilen karikatürlerinin, bir araya getirilip sizlere ücretsiz olarak sunulması için hazırlanmış bir uygulamadır.

Uygulamada şu anda yaklaşık 3500 karikatür bulunmaktadır.

Karikatürler çizerler bazında kategorize edilmiştir. Uygulamada bulabileceğiniz çizerler;
– Yiğit Özgür
– Umut Sarıkaya
– Uğur Gürsoy
– Cihan Ceylan

Uygulama karikatürleri internet üzerinden aldığı için, uygulama sadece online kullanılmaktadır. Ancak indirilen karikatürler cachelenme mekanizmasından geçmektedir ve bir kez indirdikten sonra offline kullanım mümkündür.

İstenilen karikatüre gitmek ve karikatürleri sosyal ortamlarda paylaşmak menü butonu aracılığıyla yapılabilmektedir.

Tüm karikatürlerin yasal hakları çizerlerine aittir.
Talep edilmesi halinde karikatürler yayından kaldırılabilir.

AppStore’daki iKarikatür uygulamasıyla aynı kaynak kullanılmaktadır.
Karikatur Ekran Görüntüsü
Karikatur Karikatur Karikatur

Etiketler : Karikatur apk indirBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.