Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.2.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 10 Aralık 2012
Toplam İndirme 3.233
Disk Boyutu 717k

Android için Hazir Sms Mesajları

Bu uygulama ile kategorilere ayrılmış smsleri okuyabilir ve tek tuş ile istediğiniz kişiye sms olarak yollayabilirsiniz.
——Güncelleme 1.2.3—-
Kurban Bayramı kategorileri eklendi.

Şuan yoğunluk dolayısıyla güncellemelere vakit ayıramıyorum. İlk fırsatta büyük ve genel bir güncelleme yapacağım ve size ufak süprizlerim olacak.
——————————————-
Yorumlarla ilgili bir kaç şey demek istiyorum. Efendim uygulamaya yapıcı yorum yapan herkese teşekkür ederim. Lakin bazı kişiler insanlıklarını unutup küfür etmişler. Uygulamayı beğenmemiş olabilirsiniz, buna diyecek lafım yok. Beğenmediğiniz zaman kaldırırsınız gerekirse 1 yıldızlı yorumda yapabilirsiniz. Ama küfredemezsiniz arkadaşım. Kaldırırsın uygulamamı telefonundan sonra defolup gidersin.
——————————
İçerdiği Kategoriler

Ramazan Bayrami Mesajları,sms
Esprili Mesajlar,sms
Anneler Günü Mesajları,sms
Ayrılık Mesajları,sms
Kandil Mesajları,sms
Komik Mesajlar,sms
Kamyon Mesajları,sms
İltifat Mesajları,sms
Özlem Hasret Mesajları,sms
Günaydın Mesajları,sms
İyi Akşamlar Mesajları,sms
Kurban Bayramı Mesajları,sms
Hazir Sms Mesajları Ekran Görüntüsü
Hazir Sms Mesajları Hazir Sms Mesajları
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.