Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.3.5
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 07 Aralık 2012
Toplam İndirme 2.455
Disk Boyutu 1,5M

Android için Foreks Mobile Uygulaması

Eski sürüm kullanan kullanıcılarımızın, eski uygulamayı kaldırıp yenisi yüklemeleri gerekmektedir.

Foreks Mobile ile:
– IMKB Düzey1 verilerini eşanlı olarak takip edebilirsiniz.
– Dilerseniz IMKB Düzey1+ veya Düzey2, VOB yüzeysel veya derinlikli lisansı satın alabilirsiniz.
– VOB, Pariteler, Dünya Borsa Endeksleri, Tahvil, Eurobond, Vadeli Piyasalar, Libor, Emtia verilerini takip edebilirsiniz.
– Sayfam modülüne istediğiniz sembolleri ekleyerek takip edebilirsiniz.
– Hisse ve semboller için fiyat alarmı tanımlayabilirsiniz.
– Hisse detayında ilişkili haberlere ulaşabilirsiniz.
– Türkçe, İngilizce ve DowJones Haberlerine ulaşabilirsiniz
– Haber arama yapabilirsiniz.
– AnadoluBank, Gedik Yatırım, Halk Yatırım ve Camiş Yatırım üzerinden hisse ve VOB alım-satım işlemleri yapabilirsiniz.
– Ekonomik Takvim ile tüm dünyada günün finansal etkinliklerine ulaşabilirsiniz.

Foreks Mobile Ekran Görüntüsü
Foreks Mobile Foreks Mobile Foreks Mobile Foreks Mobile Foreks Mobile
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.