Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 13 Aralık 2012
Toplam İndirme 2.705
Disk Boyutu 9,7M

Android için Diziler HD Resimler

Dizi oyuncularının 480×800 HD resimleri.

Muhteşem Yüzyıl – Halit Ergenç (Kanuni Sultan Süleyman), Okan Yalabık (Pargalı İbrahim Paşa), Burak Özçivit (Malkoçoğlu), Nebahat Çehre (Hafsa Sultan, Valide Sultan), Meryem Uzerli (Hürrem Sultan), Nur Fettahoğlu (Mahidevran Sultan)
Kuzey Güney – Kıvanç Tatlıtuğ (Kuzey), Buğra Gülsoy (Güney), Öykü Karayel (Cemre), Rıza Kocaoğlu (Ali), Merve Boluğur (Zeynep), Hazar Ergüçlü (Simay)
Öyle Bir Geçer Zaman ki – Erkan Petekkaya (Ali Kaptan), Ayça Bingöl (Cemile), Yıldız Çağrı Atiksoy (Berrin), Emir Berke Zincidi (Osman), Aras Bulut İynemli (Mete), Farah Zeynep Abdullah (Aylin), Mete Horozoğlu (Soner)
Umutsuz Ev Kadınları – Songül Öden (Yasemin), Bennu Yıldırımlar (Zerrin), Evrim Solmaz (Zeliha), Ceyda Düvenci (Elif), Özge Özder (Emel)
Adını Feriha Koydum – Hazal Kaya (Feriha), Çağatay Ulusoy (Emir)
Yalan Dünya – Gülse Birsel (Deniz), Beyazıt Öztürk (Rıza), Sarp Apak (Emir), Hasibe Eren (Gülistan), Olgun Şimşek (Selahettin, Ahmet), Nihal Yalçın (Açılay), Bartu Küçükçağlayan (Orçun)
İffet – Deniz Çakır (İffet)
Fatmagülün Suçu Ne – Beren Saat (Fatmagül), Engin Akyürek (Kerim), Fırat Çelik (Mustafa), Engin Öztürk (Selim), Seda Güven (Meltem)
Yer Gök Aşk – Murat Ünalmış (Yusuf), Birce Akalay (Havva), Tuvana Türkay (Bade)
Lale Devri – Tolgahan Sayışman (Çınar Ilgaz), Serenay Sarıkaya (Yeşim Taşkıran), Selen Soyder (Toprak)
Suskunlar – Murat Yıldırım (Ecevit), Aslı Enver (Ahu), Sarp Akkaya (Sarı)
Kurtlar Vadisi Pusu – Necati Şaşmaz (Polat Alemdar), Gürkan Uygun (Memati), Erhan Ufak (Erhan)

Ezel, Çocuklar Duymasın, Dinle Sevgili, Gümüş, Aşk-ı Memnu, Binbir Gece, Pis Yedili diziler HD resimler, photos, wallpapers.
Diziler HD Resimler Ekran Görüntüsü
Diziler HD Resimler Diziler HD Resimler Diziler HD Resimler Diziler HD Resimler Diziler HD Resimler
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.