Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 26 Aralık 2012
Toplam İndirme 1.672
Disk Boyutu 842k

Android için Beğenilen Sözlük Entryleri

@ Ekşi, İTÜ, Uludağ ve bir çok internet sözlüklerinin günlük&haftalık beğenilen entrylerini kolay bir sekilde androidli cihazlarınızdan takip edebilirsiniz.
@ Ayrıca geçmişe dönük arşiv desteği ile istediğiniz tarihteki entryleri bu uygulama sayesinde okuyabilirsiniz.
@ Entrylere uzun dokunma işlemi ile karşınıza çıkan menüden Twitter ve Facebook aracılığı ile arkadaşlarınızla paylaşabilir veya favorilerinize eklereyek çevrimdışı bir şekilde başka zaman da okuyabilirsiniz. Ek olarak entry’i yazan yazara veya başlıktaki diğer entrylere de buradan ulaşabilirsiniz.
@ Ayarlar menüsünden gece modunu aktif ederek, karanlık ortamlara uygun temaya geçiş yapıp gözlerinizi yormadan kolayca okuma işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

Şimdilik desteklenen sözlükler, entry kategorileri şunlardır:

# Ekşi Sözlük
— Günün Beğenilen Entryleri
— Haftanın Beğenilen Entryleri
— Tsllbn’nin Formülü
— Günün Beğenilen Entryleri (Alternatif)
— Haftanın Beğenilen Entryleri (Alternatif)
— Günün Beğenilen Uzun Entryleri
— Haftanın Beğenilen Ekşi İtirafları
# İTÜ Sözlük
— Günün Beğenilen Girileri
— Haftanın Beğenilen Girileri
— Haftanın Kötülenen Girileri
— Ayın Beğenilen Girileri
# Uludağ Sözlük
— Günün Beğenilen Entryleri
— Haftanın Beğenilen Entryleri
— Günün Kötülenen Entryleri
— Haftanın Kötülenen Entryleri

Lütfen eksik gördügünüz yerleri veya oluşabilecek teknik hataları buraya yorum yazarak bildirirseniz gelecek güncellemeler ile onları düzeltmeye çalışırım.

Tags: ekşisözlük , uludağsözlük , itüsözlük , sözlük , ekşi itiraf , entry , giri , ssg , wondrous , zall

Görüntüleri

 • Beğenilen Sözlük Entryleri
 • Beğenilen Sözlük Entryleri
 • Beğenilen Sözlük Entryleri
 • Beğenilen Sözlük Entryleri
 • Beğenilen Sözlük Entryleri
 • Beğenilen Sözlük Entryleri
 • Beğenilen Sözlük Entryleri
 • Beğenilen Sözlük EntryleriBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.