Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 25 Aralık 2012
Toplam İndirme 1.423
Disk Boyutu 10M

Android için Acıbadem Mobil Sağlık Uygulaması

Acıbadem Mobil Sağlık Android uygulaması sayesinde sağlık ile ilgili birçok sorunuza cevap bulabilir, içerisinde bulunan pratik uygulamalar ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz! Bu uygulama ile;

– Acil durumlarda en hızlı şekilde tek bir tuş ile ambulans çağırabilirsiniz.
– İhtiyacınız olduğunda Eve Hemşire çağırabilirsiniz.
– Sağlık Paketlerimize üye olarak, tek bir tuşla 7 gün 24 saat doktorlarımızdan ‘Medikal Koçluk’ hizmeti alabilirsiniz.
– Acil durumlarda ilk yardım uygulamaları hakkında bilgi alabilirsiniz.
– Sağlık ile ilgili aklınıza takılan birçok sorunun cevabını uygulama içersindeki videolarda bulabilirsiniz.
– ‘Su Hatırlatma’ ile her gün belirli saatlerde su içmeniz gerektiğini kendinize hatırlatabilirsiniz.
– ‘İlaç Hatırlatma’ ile almanız gereken ilaçların gün ve saatlerini belirleyebilir, böylece ilaç almayı unutma riskinizi ortadan kaldırabilirsiniz.
– ‘Menstrual döngü hatırlatma’ ile adet dönemlerinizi daha kolay takip edebilirsiniz.
– ‘Randevu hatırlatma’ sayesinde tüm randevularınızı girebilir, istediğiniz zamana hatırlatma oluşturabilirsiniz.
– ‘Çocuk aşısı hatırlatma’ ile çocuğunuzun aşı takvimini takip edebilirsiniz.
– Uygulama içersinde yer alan ‘Sağlık Testi’ ile sağlık bilginizi değerlendirebilir doğru cevaplar ile ilgili videoları izleyebilirsiniz.
– Kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu uygulama Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri A.Ş. için Bentemo tarafından geliştirilmiştir.

Uyarı: Her hakkı saklıdır. Uygulama içinde yer alan içerikler izinsiz olarak kullanılamaz, kopya edilemez, çoğaltılamaz.

Görüntüleri

 • Acıbadem Mobil Sağlık
 • Acıbadem Mobil Sağlık
 • Acıbadem Mobil Sağlık
 • Acıbadem Mobil Sağlık
 • Acıbadem Mobil SağlıkBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.