Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 03 Kasım 2012
Toplam İndirme 2.724
Disk Boyutu 1,2M

Android E Eczane ile Eczanelere Kolay Ulaşım

Başarsoft’tan haritalı en yakın eczane uygulaması.

– Uygulama konum bilgisini alıp,konuma en yakın eczaneleri listeler.
– Eczaneleri harita üzerinde görebilir,Nöbetçi Eczane veya Tüm Eczaneler seçeneği ile harita üzerinde gezinerek eczaneleri görebilirsiniz.
– Liste Kısmından istenilen eczaneye tıklanarak ve ya Harita sayfasından Eczane Simgesi üzerinden detay sayfasını açabilirsiniz.
– Detay sayfasında seçilen eczane ile konumunuz arasında (Araç baz alınarak) rota çizebilirsiniz.
– Sisteme telefonu kayıtlı eczaneleri,detay sayfasındaki telefon butonu ile doğrudan arayabilirsiniz.
– Uygulamada kullanılan haritalar Başarsoft tarafından hazırlanan en güncel haritalardır.
Not : Nöbetçi Eczane verisi tüm Türkiye’yi kapsamayıp,bazı bölgeler içindir.

– Eczane Arama özelliği eklenmiştir.Nöbetçi Eczane verisi olmayan bölgeler için Arama fonksiyonu kullanılarak Nöbetçi Eczaneye rahatlıkla ulaşılabilir.

Yapılması gereken en yakın eczaneden nöbetçi eczanenin ismini öğrenmek ve arama fonksiyonu ile getirip detaylandırmak,harita sayfasında göstermek ve rota-yol tarifi bilgisi almak.

– Rota çizildikten sonra Yol Tarifi alma özelliği de eklenmiştir.Bu özellikle yazılı ve görsel özelliklerle kullanıcıya tarif sunmaktadır.

E Eczane Ekran Görüntüsü
E Eczane E Eczane E Eczane E Eczane E Eczane
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.