Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.193
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 13 Mart 2013
Toplam İndirme 1.796
Disk Boyutu 11M

Android Cubie Messenger

Messaging beyond Chat! Eğlenceli stikerler, emoji, fotoğraflar ve kendi resimli mesajlarınızı ücretsiz göndererek eğlenin. Hemen şimdi Cubie Messenger’ın 6 milyonun üzerinde katılımcıya sahip küresel topluluğuna katılın.

Cubie Messenger, multimedya zengini bir sohbet uygulaması olup, sizin ve arkadaşlarınızın sohbet ederken birbirinize kolayca sevimli emoji, animasyonlu stikerler, fotoğraflar ve çizimler göndermeniz için kusursuz bir çözümdür. Konuşamıyor musunuz? Bir stiker gönderin!

Malezya, Tayland, Suudi Arabistan ve BAE’de en iyi uygulama ve 10’dan fazla ülkede en iyi sosyal paylaşım uygulaması seçildi. Yazı yazmak sıkıcıdır, ama biz onu eğlenceli hale getirdik!

Öne Çıkan Özellikler:
*YouTube videolarını izleyin ve paylaşın
*10 saniye sonra kaybolan fısıltılar gönderin!
*Çizim panosuna fotoğraf aktarın, stiker, metin veya kendi doodle’larınızı ekleyin!
*Instagram veya Facebook üzerinden fotoğraflarınızı paylaşın

Bir Bakışta:
*Ücretsiz metin/SMS mesajları. Tonlarca sevimli emoticon ve smiley.
*Pek çok eğlenceli animasyonlu stiker seti. Yalnızca Cubie’ye özel tasarlanmıştır.
*Çizim Panosu. Emoticon, stiker, metin veya doodle ekleyerek yaratıcılığınızı gösterin.
*Çizim remiksi. Bir arkadaşın daha önceki çizimini düzenleyin ve iyileştirin, çok eğleneceksiniz!
*100 kişiye kadar Toplu Sohbet.
*Tek bir dokunuşla kolayca fotoğraf, çizim ve video paylaşın.
*Sesli mesaj kaydedin ve gönderin.
*Haritalar üzerinde konumunuzu paylaşın ve rota çizin!
*Facebook’ta oturum açın
*Sohbet Geçmişini Yedekleyin

 

Görüntüleri

 • Cubie Messenger
 • Cubie Messenger
 • Cubie Messenger
 • Cubie Messenger
 • Cubie Messenger
 • Cubie MessengerBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.