Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.1.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 26 Aralık 2012
Toplam İndirme 17.110
Disk Boyutu 8,2M

Topface – Android için Arkadaşlık Sohbet Uygulaması

Topface, dünyanın en büyük fotoğraf puanlama ve buluşma noktası.

Topface – Global buluşma servisi.

Topface, ilginç insanlar bulmanızı, dünyanın her yerinden aynı ilgi alanı ve hobisi olan kızlarla ve erkeklerle arkadaşlık veya sadece sohbet için tanışmanızı sağlar. Topface kullanın, çünkü tanışmak çok kolay.

Topface Android Uygulamasının Önemli Yanları;

 • Topface ücretsiz bir uygulamadır.
 • Topface’de 45 milyonun üstünde insan arkadaş arıyor.
 • Üyelik gerektirmez, sadece indirin ve kullanın.

Topface’de sadece 5 dakikanızı harcayın, sizinle tanışmak isteyen 50’nin üzerinde arkadaş bulcaksınız. Ayrıca profilinizi 100’den fazla kişi beğenecek, fotoğraflarınıza 20’den fazla yorum gelecek.

2.0 VERSİYONU İLE GELENLER

 • Tamamen yenilenmiş arayüz
 • Kullanılmaya hazır yeni fonksiyonlar.
 • Eski açıklar kapatıldı, yenileri eklendi 😉

Android için Topface  şimdi indirin!

 

Görüntüleri

 • Topface
 • Topface
 • Topface
 • Topface

Video

Topface tanıtım videosu...Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.