Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 18 Ekim 2012
Toplam İndirme 1.620
Disk Boyutu 480k

Android Cep Bütçem

Ücretsiz Cep Bütçem Uygulaması ile Akbank müşterisi olmasanız bile;

• Aylık gelir – giderlerinizi ve nakit durumunuzu kolayca takip edebilir,
• Ay boyunca gelirlerinizi ve yaptığınız harcamaları gün ve kategori bazında uygulamaya girebilir,
• Periyodik gelir- gider ve raporlarınız için şablonlar oluşturabilir, tekrarlama koyabilir,
• Kredi kartı ödemelerinizi ayrı bir kategoride, dilerseniz taksit görüntüleme fonsiyonu ile takip edebilir,
• Geçmişe dönük bütçe girdi-çıktılarınızı görünütüleyebilir,
• Birikim olarak ayırabileceğiniz miktarı görebilir,
• Birikimlerinizi değerlendirebileceğiniz mevduat ve yatırım ürünlerimiz ve güncel faiz oranları hakkında bilgi alabilir,
• Gelir ve gider detaylarınızın raporunu alabilir, e-posta’nıza HTML veya CSV formatında gönderebilir,
• Size en yakın Akbank şube, ATM ve BTM’lerinin yerini öğrenebilirsiniz.

Cep Bütçem Ekran Görüntüsü
Cep Bütçem Cep Bütçem Cep Bütçem Cep Bütçem Cep Bütçem
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.