Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 08 Aralık 2012
Toplam İndirme 2.743
Disk Boyutu 1,8M

Android Canlı Futbol Skorları

Canlı skorlarla favori futbol turnuvalarını takip edebilirsin.

Sporee, gerçek futbol taraftarına birçok farklı türde maç istatistiğini – çoğunlukla gerçek zamanlı olarak – takip etme imkanı sunar. En sevdiğiniz futbol turnuvaları veya takımları ile ilgili gelişmeleri gerçek zamanlı olarak takip edin.

 •  Turnuvaları, takımları veya maçları takip edebilirsiniz.
 •  Maçın hangi kısmı hakkında bilgilendirilmek istediğinizi seçebilirsiniz (skordaki değişiklik, maçın başlangıcı, devre arası, maçın sonu)
 • Kullanım kolaylığı olması açısından, seçtiğiniz maçlar ayrı bir listede görüntülenir. Ayrıca tüm turnuvalara erişebilirsiniz.
 • Oyuncu değişikliği, sarı/kırmızı kartlar ve skor gibi maçla ilgili detaylar. (Bazı durumlarda yalnızca maç bittiğinde güncellenir)
 • Beklenen takım kadrosunu maç başlamadan önce görün. (Önemli turnuvalar söz konusu olduğunda)
 • Her turnuvadaki mevcut durumu görün.

Canlı Futbol Skorları Ekran Görüntüsü
Canlı Futbol Skorları Canlı Futbol Skorları Canlı Futbol Skorları Canlı Futbol Skorları Canlı Futbol Skorları
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.