Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 04 Ekim 2012
Toplam İndirme 1.645
Disk Boyutu 196k

Apn4Apps

Pil kullanımı hakkında en cok pil goturen iki sey mobil data ve 3D oyunlar. Oyunlara birsey yapamıyoruz. Wi-fi ve GPS’i zaten manuel olarak yonetiyoruz. Mobil data icin de widgetlar mevcut fakat ekran kararınca acık unuttugumuz oluyor ve bu durumda auto sync ve arka plan versini kapatsak bile bazı programlar yine de veri alışverişi yapıyorlar.

Dedimki ekran karardıgında mobil data kapansın ve daha once belirledigim programı actigimda mobil data acilsin. Yani eski 3g telefonlardaki gibi. Tabi bu biraz android ruhuna aykırı fakat limitli interneti olanlar icin ideal.
Bunun icin daha once Easy Profiles Pro programını kullanıyordum. Uzunca bir ayar sonrasında, kendisi zaten 8Mb a yakın ram harcıyor ve ustune ustluk cpu kullanımı da artıp duruyordu daha kotusu cakılıyordu. Baktım olmayacak benzer birsey de bulamadım dedim kendim yazayım Acıkcası ortalama kullanımda 3-4 gunu buluyor standby suresi. Uzunca suredir zaten kullanıyorum.

Apn4Apps Ekran Görüntüsü
Apn4Apps -2Apn4Apps -3

Etiketler : Apn4Apps apk indirBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.