Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 06 Aralık 2012
Toplam İndirme 1.707
Disk Boyutu 8,0M

Android Angry People Oyunu

Senin atışına ihtiyacımız var. Kuşların üzerimize pislemesinden bıktık.

Kafamıza pisleyen kuşlardan öç alma vakti geldi. Sağdan sola doğru uçan kuşları durdurabilecek bir tek sen varsın. Eğer, isabet gücüne güveniyorsan; çocukluğundaki gibi, sapanı eline al ve kuşlara isabet et. Tek silahın çakıl taşı değil tabi ki; alevli top atabilir ve bomba ile bütün kuşları ekrandan silebilirsin.

★★★ 2 OYUN TARZI ★★★

•Arcade Mode : 1 dakika içerisinde en fazla puanı toplamaya çalış.

•Survive Mode: 10 tane kuşun ekranın sol tarafına geçmesine izin verme.

★★★ OYUNDAN PARÇALAR ★★★

•Yağmur damlası: Yağmur damlasını vurduğun anda kuşlar hızlanır.
•Pil : Süper güç kazanmana neden olur.
•Alev Topu : 10 tane alev topu kazandırır.
•Bomba : Ekrandaki bütün kuşları temizler.
•Kar tanesi : Kuşların yavaşlamasına sebep olur.

★★★NASIL OYNANIR★★★

•Sadece sapanın lastiğini parmağınızla çekin.

•Taş türünü değiştirmek isterseniz, ekranın üstünde taşın üzerine dokunarak seçebilirsiniz.

http://www.facebook.com/Krmstudios
Angry People Ekran Görüntüsü
Angry People Angry People Angry People Angry People Angry People
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.