Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform 2.3.3
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 23 Aralık 2012
Toplam İndirme 5.137
Disk Boyutu 303k

Androd için Turk Bayragi Sticker Widget

[Turkish]

* Dikkatinize *
Bu uygulama duvar kagidi içermiyor. Widget, yani anasayfaya yerlestirebileceginiz bir resimdir. Assagida bunu nasil yapabileceginizi belirttik.

Ey Türk milleti, ey vatanseverler, bu widget sayesinde telefonunuzla bayrak sevdanizi gösterin.
Extra seçenekler için, mesela anasayfadaki görülen bayragi degistirmek için, paketle beraber yüklenen Turk Bayragi Sticker uygulamasini kullanabilirsiniz.
Fikir ve görüslerinizi, widget/sticker isteklerinizi gönderebileceginiz mail adresi: flowappsinfo [at] gmail [nokta] com

Önemli: Widget yüklemek için çogu telefonlarda yöntem sudur: anasayfada uygulama olmayan bir yere elinizi degdirip bir iki saniye bekleyin. Çikan menuden ‘Widgetlar’i seçin ve listeden arayip yüklemek istediginiz widgeti anasayfanizda istediginiz yere tasiyin.
Yeni (android 4+) telefonlarda ise tüm uygulamalari görüntüleyip yukardan widgetlar’i seçin ve ayni sekilde yükleyin

Görüntüleri

 • Turk Bayragi Sticker Widget
 • Turk Bayragi Sticker Widget
 • Turk Bayragi Sticker WidgetBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.