Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.4.4
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 18 Aralık 2011
Toplam İndirme 2.355
Disk Boyutu 15M

Alien Rescue Episode 1 (Uzaylı Kurtar)

Android için son zamanlar yapılmış en iyi oyunlardan biri oyunda Alien isimli bir uzaylısınız uzay geminizle dünyaya düşen uzaylı arkadaşlarınızı kurtarmanız gerekli grafik olarak çok iyi olan oyunda aksiyon dolu dakikalar geçireceğinize eminim. Dünyalılar uzaylı arkadaşlarınızı kurtarmanıza izin vermemek için ellerindeki tüm imkanları kullanarak sizi yakalamak için ellerinden geleni yapıyorlar.

 

Alien Rescue Oyunun Özellikleri;


– Android 2.1 üzeri cihazlarda çalışır
– 2d Grafik desteği
– Komik ve eğlenceli ses efektleri ve müzikleri
– Çeşitli kontrol yöntemleri mevcuttur: İki dokunmatik ekran ve donanım klavye / D-Pad ve Zeemote denetleyici kullanarak bir kullanarak
– 10 silah: Blaster, Triple Blaster, Laser Beam, Dumb Füzeler, namlulu av tüfeği, inekler, kasalar ve Patlayıcı İnekler.
– 6 güç-up: Splash Füze, silah çalmak, Traktör Kiriş, Kişisel Kalkan, EMP Dalga & Sağlık Regenerator
– Beceri ek silah oluşturarak, işletmelerin kaçırmaya ve hatta bunları birleştirmek için
– 2 çekici oyun modu:Ücretli ve Ücretsiz Modu
– 3 zorluk ayarları ile 6 zorlu Ücretli Mod düzeyleri
– Ücretsiz Modu sürece istediğiniz gibi çalabilirsiniz ve size karşı kızgın Earthlings sayısız dalgaları atacağım
– 22 benzersiz Başarılar kilidini ve seviye başına daha yüksek puanlar kazanmak için deneyin
– Oyun OpenFeint desteği, dünya çapında diğer oyuncular ile rekabet sağlar. Modu, yüksek skoru elde ve orada en iyi Alien Pilot olmak için çalışın

Alien Rescue Episode 1 Ekran Görüntüsü
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.