Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.5
Kullanım İzni 1.29$
Dil ingilizce
Platform Android 2.0
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 27 Aralık 2011
Toplam İndirme 11.583
Disk Boyutu 16M

FinalStrike3D

Android marketin sürükleyi 3 boyutlu oyunlarının arasındaki en iyilerden biri diyebilirim FinalStrike 3D için oyunda helikopterin pilotu olarak size verilen görevleri yok edip karşınızda çıkan düşmanları vuruyorsunuz oldukça sürükleyi bir helikopter oyunu bunun yanında görsellik olarak oldukça tatmin edici oyunun en kötü yanı ücretsiz olmaması ama ücret olarak 1.29$ gibi bir rakam isteniyor bu para ise oyuna kat kat değeceğini bildirmek istiyoruz.

Oyunu satın almak isteyenler için aşağıdaki video biraz daha açıklayıcı olacaktır.

FinalStrike3D Ekran Görüntüsü

 
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.