Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.7
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 11 Kasım 2011
Toplam İndirme 14.965
Disk Boyutu 5,7M

3d Masa Tenisi

Android cihazlar için yapılmış etkileyici 3 boyutlu masa tenisi oyunu ile telefonunuzla heyecanlı dakikalar yaşayabilirsiniz. Android 3d Masa Tenisi oyunun yeni başlayanlar , orta seviye , profosyoneller için yapılmış oyun modu bulunmakta oyuna yeni başlıyorsanız oyun açıldığında karşınıza “play” simgesi gelecek onu tıkladıktan sonra  3 tane oyun modu listesi gelicek  bunlar ise;

 • Novice” masa tenisine tenisini yeni oynamaya başladıysanız bu seçeneği seçmelisiniz karşınızda sizin seviyenizde bir oyuncu bulunuyor yenmeniz zor olmayak pratik yapabileceğiniz bir oyuncu
 • Intermediate” masa tenisini öğrendiğinize inandığınızda oynayacağınız oyun modu diyebilirim karşınızda yarı profosyonel yenmekte zorlanabileceğiniz bir  okadarda başa baş giden bir masa tenisi maçına hazır olun.
 • Expert” oyun modu ise tamamen kendini aşmış profosyonel oyuncular için yapılmış oldukça iyi bir dokunmatiği olan telefonla oynanacak zevkli bir oyun modu.

Oyunun kötü yanları ücretsiz versiyonunda karşınıza sadece tek ülkenin oyuncusu çıkıyor turnuva yapma şansınız yok hep aynı ülkenin oyunucusu ile oynuyorsunuz.

3d Masa Tenisi Ekran Görüntüsü
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.