Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 07 Ocak 2014
Toplam İndirme 1.927
Disk Boyutu 25M

Son zamanlarda sinema filmleri ve televizyon dizilerinin etkisi ile tekrardan gündeme gelen zombiler oyunlarda da kendilerini göstermeye başladı. Hatta mobil oyun dünyasına bile girdi. 3D City Run Hot oyunu da bu oyunlardan bir tanesidir.

Android işletim sistemine gelen 3D City Run Hot oyunu zombiler ile dolu bir macera sunuyor. Bu macera dolu oyunda zombiye dönüşen insanlar şehrinizi istila etmekte sizde şehrinizi ve sevdiklerinizi korumak için onlara engel olmanız gerekiyor. Zombilerin istila ettiği şehirde başladığınız oyunda karşınıza çıkan ilk silahı kapıp görevinizi yerine getirip tüm zombileri yok edin. Soluk almadan yok etme işlemine devam etmeniz gereken oyunda durduğunuz an oyunu kaybedebilirsiniz. Maceralara atılmak isteyen oyunculara önerdiğimiz oyun şimdilik sadece İngilizce dil desteğine sahip ancak basit kontrollere sahip olduğundan bilmeseniz bile rahat bir şekilde oyunu oynayabiliyorsunuz.

Farklı zorluk seviyeleri, giderek zorlayan oyun tarzı, gelişmiş grafik ve ses efektleri ile aksiyon dolu bir oyundan beklediğiniz her şey 3D City Run Hot oyununu Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Görüntüleri

 • 3D City Run Hot
 • 3D City Run Hot
 • 3D City Run Hot
 • 3D City Run Hot
 • 3D City Run Hot
 • 3D City Run Hot
 • 3D City Run Hot
Etiketler :Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.