Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.4
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 16 Ekim 2013
Toplam İndirme 8.513
Disk Boyutu 9,9M

Android Zuma Oyunu

“Zuma Legend” yepyeni ve şaşırtıcı Zuma tarzı bir oyun!
Efsanevi hazine için, Macera modunda altı gizli sahneler üzerinde hayatta kalmak zorunda.
Challenge modunda tüm seviyeleri tamamlamak ve her düzeyde üç yıldız almak için deneyin!
Şimdi, bu bulmaca macera oyun becerilerini uygulama!

Nasıl Oynanır:
1. Üç veya daha fazla renkli topları maç için çekim.
2. Verici dokunun mevcut top ve bir sonraki topu takas olabilir.
3. Güç-up ve tarak ile puanınızı artırın.

Özellikler:
– Kolay öğrenmek için ama oyun ana zor.
– Birçok gizli haritalar oyun daha bağımlılık yapmak.
– İki oyun modu ve birçok zorlu düzeyleri.
– Oklar, bomba ve daha ilginç sahne Eğer oyundan öğrenmelidir.

 

Görüntüleri

 • Zuma Efsane – Marble Legend
 • Zuma Efsane – Marble Legend
 • Zuma Efsane – Marble Legend
 • Zuma Efsane – Marble Legend
 • Zuma Efsane – Marble Legend
 • Zuma Efsane – Marble Legend
 • Zuma Efsane – Marble Legend
 • Zuma Efsane – Marble LegendBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.