Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm Cihaza göre değişir
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android Cihaza göre değişir ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 20 Mayıs 2013
Toplam İndirme 13.521
Disk Boyutu Cihaza göre değişir

Android Candy Jewels

Mücevher eşleştirme oyunlarını sever misiniz? Cevabınız evetse, CANDY JEWELS tam size göre bir oyun!

CANDY JEWELS eğlenceli birçok özelliği, mükemmel görsel efektleri ve özel power-up’ları ile klasik bir mücevher eşleştirme oyunu. Bir kere oynamaya başlayınca duramayacaksınız!

Kurallar basit. Bu oyunda şeker fabrikasını çalıştırıyorsunuz. Sıradan şekerler değil, mücevher şekerler satıyorsunuz. Muhteşem tasarımları olan şekerleri kaydırın, eşleştirin ve büyük kombinasyonlar yapın. Kendi şeker imparatorluğunuzu kurun!

Şeker fabrikanızın ünü dünyaya yayıldıkça müşterilerden gelen siparişler artacak ve siparişleri yetiştirmekte zorlanacaksınız.

Tüm yeteneklerinizi ve hünerlerinizi müşterilerinizi memnun etmek için kullanmanız ve işinizi büyüterek dev bir şeker mücevheri imparatorluğuna dönüştürmeniz gerekiyor.

Oyun içinde ilerledikçe daha zorlu oyun seviyelerine geçeceksiniz. Hepsini geçmeyi başarabilecek misiniz?

Sınırsız zorluk ve yaratıcı!

CANDY JEWELS çok basit ve çok eğlenceli bir eşleştirme oyunu. Gözleriniz bayram edecek, müthiş bir eğlence patlaması yaşayacak ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Bu basit oyunu oynarken parlak ve sulu şeker mücevherleri kaydırmaya bağımlı olacaksınız.

Bu oyun 4 oyun seviyesi, güç yükselticileri ve zorlayıcı görevleri ile sıradan mücevher eşleştirme bulmaca oyunlarına yaratıcı yenilikler getiriyor.

NASIL OYNANIR:
– Aynı 3 veya daha fazla mücevheri sürekleyin ve silin
– Özel power-uplar kazanmak ve daha büyük kombinasyonlar oluşturmak için 3’den fazla mücevheri eşleştirin.
– Ekstra puanlar almak ve amacınıza daha hızlı ulaşmak için mücevherleri bitirmeye çalışın.

OYUN ÖZELLİKLERİ:
– Çok çeşitli eğlence için 4 oyun modu: CANDY TIME, CANDY MOVES, CANDY TRAIN, CANDY RELAX
– CANDY TIME: süre bitmeden hedef skora ulaşın!
– CANDY MOVES: Hareket sayısı bitmeden hedef skora ulaşın!
– CANDY TRAIN: hızlı hareket eden heyecanlı oyun modu
– CANDY RELAX: Muhteşem grafiklerin keyfini çıkararak dinlenme zamanı
– Oyunu daha da eğlenceli hale getiren power-up’lar
– Şaşırtıcı grafikler, akıcı animasyonlar ve şahane görsel efektler
– Oynaması kolay, bırakması zor!

CANDY JEWELS kendini eşsiz ve zorlayacı yapan pekçok güzel özelliğe sahip.

Eğlenceli, yaratıcı ve heyecanlı bu basit oyuna bayılacaksınız.

Ne bekliyorsunuz? CANDY JEWELS’ı hemen indirin!

Görüntüleri

 • Candy Jewels
 • Candy Jewels
 • Candy Jewels
 • Candy JewelsBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.