Real Boxing™

google playstore Real Boxing™ indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm Cihaza göre değişir
Kullanım İzni £2.49
Dil ingilizce
Platform Android
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 28 Mayıs 2013
Toplam İndirme 12.462
Disk Boyutu Cihaza göre değişir

Real Boxing – Android Boks Oyunu

Android Markette bulunan en iyi  boks oyunu oynamaya hazırlanın.

Android Oyunu Real Boxing oynayabilmek için cihazınızın Tegra işlemciye sahip olmalıdır. Boksörünüzü seçtikten sonra oyuna başlıyorsunuz ringlerde dövüş kazanmak için boksörünüzü iyi hazırlamanız gerekiyor bunlar ise kum turboası antremanı, ip atlama koşma gibi kondisyonel egzersizlere yaptırarak maçlara hazır hale getiriyorsunuz.

Real Boxing de bir çok ayrıntı düşünülmüş boksörünüzü isteğinize göre özelleştirebilirsiniz.

Android Boks Oyunun Özellikleri;

 • 3 Boyutlu Grafikler
 • 6 farklı dövüş ringi
 • Etkileyici dövüş efekleri

Görüntüleri

 • Real Boxing™
 • Real Boxing™
 • Real Boxing™
 • Real Boxing™
 • Real Boxing™
 • Real Boxing™
 • Real Boxing™
 • Real Boxing™Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.