Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.6
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.0
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 31 Ekim 2011
Toplam İndirme 10.992
Disk Boyutu 1,3M

Zedge Zilsesi & Duvarkağıdı

Android cihazlarınız için zilsesi ve duvarkağıdı bulmanın çok kolay hemde 40 milyon kişi tarafından kullanılan Zedge platformunda günde binlerce yeni zil sesi ve duvarkağıdı arasından seçim yapmanız çok zor olacak. Zedge uygulaması ile kendi zil seslerinizi ve duvarkağıtlarınız ekleyebilirsiniz.

Zedge uygulamasında tüm zil sesleri ve duvarkağıtları özelliklerine göre kategorilendirilmiş istediğinizi anında bulabiliyorsunuz zil sesi için istediğiniz kategori seçip cihazınıza indirmeden önce dinleyip facebook,gmail adreslerinizde paylaşabiliyorsunuz. Duvar kağıtları ise çok kaliteli HD kalitesinde binlerce resim bulunmakta hemde kategorize edilmiş şekilde indirmeden önce önizleme yaparak duvar kağıdı hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz

Zedge Özellikleri;

 • Milyonlarca zil sesi ve duvarkağıtlarını ücretsiz indirip kullanabilirsiniz.
 • Doğrudan zil sesinizi, alarm sesinizi, mesaj sesinizi, uyarı seslerini hertürlü sesli bildirimi zedge ile indirdiğiniz ses tonları ile anında değiştirebilirsiniz
 • Seçmiş olduğunuz hd kalitesindeki bir çok duvar kağıdını sihirli bir dokunuşla anında arka plan olarak ayarlayabilirsiniz.
 • Zedgeden indirdiğiniz tüm zil sesleri ve duvarkağıtları görebilirsiniz

Zedge Bulunan Kategoriler

Zil Sesleri
Hint Müzikleri, Çocuklar, Dini , Klasik, Komedi, Ülke, Dans, Elektornik , Eğlence, Oyunlar, Hip Hop, Tatil, Jazz, Latin, Pop Mesaj, Sesler, Haber & Politika, Diğer, Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar , R & B / Soul, Reggae, Rock, Tarihi , Ses Efektleri, Dünya, Genel

Duvar kağıtları
Anime, Araçlar, Mankenler , Hintliler , Komedi, Tasarımlar, Çizgi Film, Eğlence, Oyunlar, Deniz , Temalar,  Logolar, Aşk, Müzik, Doğa / Manzara, Haberler, Siyaset, Diğer, İnsanlar, Hayvanlar, Dini , Spor, Teknoloji

Zedge Zilsesi & Duvarkağıdı Ekran Görüntüsü

 

Zedge Zilsesi & Duvarkağıdı video

 
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.