Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 17 Nisan 2013
Toplam İndirme 25.512
Disk Boyutu 5,7M

Maldivler HD Android Canlı Duvar Kağıdı

Ücretsiz Maldivler HD LWP uygulamadünyadagüzellik bir Süper Canlı duvar kağıdı koleksiyonu. Maldivler HD HS en güzel resimleri ile homescreen kişiselleştirin ve telefonunuzu daha ilginç hale getirmek .

KULLANIMI : Ana Sayfa – > Uzun Basın – > Duvar Kağıtları – > Canlı duvar kağıdı .

Maldivler HD LWP görüntülerini izlerken tadını çıkarın . Ekran boyutuna ayarlanır Birçok güzel fotoğraflar .
Bu Maldivler HD LWP aşık etmek kolaydır. Nerede olursanız olun bu plan kullanarak Maldivler HD LWP hep seninle olacak.

Duvar kağıtları app Özellikleri:
– 100 HD Süper Resimler.
– Süper HD Canlı Duvar Kağıtları.
– Çevrimdışı Works – bir kez indirdikten sonra herhangi bir internet bağlantısı gereklidir .
– SD ve Uygulaması 2 SD kart desteği Varsayılan kurulum .
– Sen SD tüm görüntüleri kaydedebilirsiniz.
– Facebook, Twitter , Vkontakte Easy payı uygulaması , bluetooth ile göndermek , Dropbox ve daha fazla tasarruf , gmail ile göndermek .
– Ücretsiz ve her zaman olacaktır .
– Kolay kullanım – kolay indirmek için .

Bu ücretsiz uygulama bildirim tepsisinde reklamlar içerebilir ve masaüstünüzde internet kısayolları yaratabilir . Kısayol simgeleri Bu uygulamayı hiçbir etkisi ile silinebilir. Eğer bildirim (ler ) almayı durdurmak istiyorsanız , http://www.airpush.com/optout gidin lütfen . Banner reklamlar (varsa ) , kaldırılamaz .

Sorular, yorumlar ve ” Maldivler HD LWP ” uygulaması ile ilgili herhangi bir öneri için bana e-posta lütfen .
Eğer isterseniz , oranuygulaması Lütfen – teşekkürler !

Etiketler : Maldivler HD LWP , eğlenceli , fotoğraf, resim , resimler , ekran görüntüleri , yerler, çiçekler, doğa , rüyalar , fantastik , resim , fan uygulaması , güzel , canlı , müthiş görüntü, canlı duvar kağıdı , slayt , LWP .

Görüntüleri

 • Maldivler HD LWP
 • Maldivler HD LWP
 • Maldivler HD LWP
 • Maldivler HD LWP
 • Maldivler HD LWP
 • Maldivler HD LWP
 • Maldivler HD LWP
 • Maldivler HD LWPBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.