Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 3.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 12 Kasım 2013
Toplam İndirme 5.116
Disk Boyutu 9,4M

Android 4.4 KitKat Wallpapers Duvarkağıdı

Android 4.4 KitKat Duvar Kağıtları uygulaması Android cihazınıza bambaşka, canlı ve taze bir hava getirecek. Android 4.4 KitKat ile gelen duvar kağıtlarını bu uygulama sayesinde Android cihazınıza indirebilir ve sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Kullanıcı dostu olan bu uygulamada 9 adet farklı, renkli ve kaliteli duvar kağıdı bulacaksınız. Bunların her biri cihazınızın ekranına bambaşka bir görüntü getirecek. Uygulama kullanım kolaylığı ve cihazınızın belleğinde fazla yer kaplamaması sayesinde cihazınızı yormaz. Ayrıca batarya dostudur.

Uygulamayı Android cihazınıza ücretsiz olarak indirip kurarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ardından uygulamayı değerlendirmeyi ve yorum bırakmayı unutmayın. İyi eğlenceler.

Görüntüleri

 • Android 4.4 KitKat Wallpapers
 • Android 4.4 KitKat Wallpapers
 • Android 4.4 KitKat Wallpapers
 • Android 4.4 KitKat Wallpapers
 • Android 4.4 KitKat Wallpapers
 • Android 4.4 KitKat WallpapersBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.