Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm Cihaza göre değişir
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 25 Nisan 2013
Toplam İndirme 30.894
Disk Boyutu Cihaza göre değişir

Tractor: more farm drivinga – Android Traktör Sürme Oyunu

Sanal bir çiftlikte Traktör kullanma oldukça eğlenceli olmalı.

Büyük bir çiftlikte göreviniz Traktörler verilen taşıma işlemleri sorunsuz halletmek bildiğiniz üzere bu görevler o kadar kolay değil köylerin kötü ve engebeli yollarında Traktörün römorkunda bulunan eşyaları düşürmemeniz gerekli.

Android Traktör sürme oyununda iki adet mod bulunmakta birisi Uygulama diğeri ise Teslim bunlardan istediğinizi seçip görevleri yerine getirmeya çalışıyorsunuz

Oyun grafik kalitesi olarak 3 boyutlu bu yönü ile size köy hayatını yaşamanıza yardımcı oluyor.

Özellikleri;

 

 • Köy ortamının huzurlu ortamında Traktör sürmenin keyfini çıkarın
 • Büyük bir çiftlik ve yerine getirilmesi gereken görevler
 • Tamamlanması gereken 15 farklı aşama
 • 5 farklı Traktör
 • Gerçekci Traktör kullanma zevki
 • 3d grafikler ve gerçeğe yakın mekan tasarımları

 

 

Görüntüleri

 • Tractor: more farm driving
 • Tractor: more farm driving
 • Tractor: more farm driving
 • Tractor: more farm driving
 • Tractor: more farm driving
 • Tractor: more farm drivingBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.