Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.25
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.3.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 25 Kasım 2013
Toplam İndirme 5.036
Disk Boyutu 79M

Lucky Fields – Android Çiftlik Yönetme Oyunu

Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzaklaşarak kendi kullarına göre bir çiftliğini yönetmeye varmısınız?

Lucky Field Android çiftlik yönetme oyunları arasında oyuncular tarafından tam not alan kaliteli oyunların arasında. Bu oyun sayesinde hayallerinizdeki çiftliğinizi kurabilir kendi istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Doğa harikası yeşillikler arasında kurduğunuz çiftliğinizde ekin ekebilir hayvan yetiştirebilirsiniz ekinlerden yaptığınız hasatı ekmek haline getirip çiftliğinizdeki ihtiyarçlarınızın giderilmesinde kullabilirsiniz.

Oyun ekipman çeşitliliği bakımından oldukça zengin ve sürekli geliştirebileceğiniz ürünlerlede oyun kendine bağımlı hale getiriyor. Çiftlik oyunları sevenlerin sıkılmadan oynayabileceği bağımlılık yaratan bir oyun.

Görüntüleri

 • Lucky Fields
 • Lucky Fields
 • Lucky Fields
 • Lucky Fields
 • Lucky Fields
 • Lucky Fields
 • Lucky Fields
 • Lucky FieldsBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.