Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.4.6
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.3.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 28 Mart 2013
Toplam İndirme 30.744
Disk Boyutu 44M

Android Bizim Çiftlik Sahil

EN FAVORİ ÇİFTLİK OYUNUN ARTIK HAREKETLİ! Dünyada 50 milyondan fazla insan çoktan kendi çiftliğini inşa etti bile!
★★★★★★★★★
Oldukça popüler olan Bizim Çiftlik Facebook oyununun yaratıcısı Funplus, mobil cihazlarda çiftçilik deneyimi sunmak için Bizim Çiftlik Sahil’i hazırladı. Bizim Çiftlik Sahil’de, sevdiğiniz herşey mobil cihazınız için güzel bir şekilde tekrar dizayn edildi ve oluşturuldu. Arkanıza yaslanın, hazır olun ve bu güzel sahil kıyısına kendi çiftliğinizi kurun!

★★★★★★★★★
Bu uygulama çok yakında Fransızca, Flemenkçe, Japonca, Tayca, Portekizce, Çince ve Almanca dillerinde de olacak.

Özellikler:
– BEDAVA oyna
– http://www.facebook.com/bizimciftliksahil adresinden diğer oyuncularla komşu olun.
– Arkadaşlarınızı bulun, birlikte ticaret ve tarım yapmak için onları komşu olarak ekleyin.
– Ek, topla ve 200’den fazla eşsiz çiftlik ürünü üret
– Güzel deniz kıyısı manzaralı bir çiftlik
– 40’dan fazla başarıya ulaşmak için komşularınla yarış

Bizim Çiftlik, arkadaşlıkların aileye dönüştüğü yer!

★Bize e-posta yollayın:[email protected]
Funplus ekibimizle düşüncelerinizi paylaşın!

Uygulama Notları:
– Bu uygulamayı oynayabilmeniz için internet bağlantısı gereklidir, cihazınızın internete bağlı olduğundan emin olun.
– Bu uygulama Bizim Çiftlik’ten bağımsız bir versiyondur, Facebook çiftliğinize girmeyecek ya da onunla senkronize olmayacaktır.

Görüntüleri

 • Bizim Çiftlik Sahil
 • Bizim Çiftlik Sahil
 • Bizim Çiftlik Sahil
 • Bizim Çiftlik Sahil
 • Bizim Çiftlik SahilBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.