Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.4
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 24 Mart 2013
Toplam İndirme 1.388
Disk Boyutu 6,1M

TaxiGlob – Android için Taksi Çağırma Uygulaması

TaxiGlob uygulamasıyla istediğiniz her yerden tek dokunuşla taksi çağırabilirsiniz. Bulunduğunuz ya da taksiyi çağırmak istediğiniz lokasyonu haritadan seçebilir, açık adres girebilirsiniz. İstek otomatik olarak en yakın taksiye yönlendirilecektir.

– Ortalama bekleme süresi sadece 10 dakikadır.
– İsteği onaylayan taksinin konumunu harita üzerinden takip edebilirsiniz.
– İsteği onaylayan taksi bilgisi bir mesaj ile size iletilir.
– Sık kullandığınız adresleri kaydedip, aynı adrese daha kolay taksi çağırabilirsiniz.
– TaxiGlob uygulaması şimdilik sadece İstanbul’da hizmet vermektedir.

Anahtar kelimeler: taxiglob, taxi glob, taxi glob driver, taksi glob

Görüntüleri

 • TaxiGlob
 • TaxiGlob
 • TaxiGlob
 • TaxiGlob
 • TaxiGlob
 • TaxiGlobBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.