Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 06 Ocak 2013
Toplam İndirme 3.352
Disk Boyutu 873k

Android Hey Taksi Uygulaması

Taksi konusundaki bütün sorularınıza Hey Taksi! ile cevap bulabilirsiniz.
Taksiye binmeden önce ücreti konusunda kararsız mı kalıyorsunuz?
Ya da yakınlarınızda taksi arayıp bulamıyor musunuz?
Artık hepsi çok kolay.
Hey Taksi! sayesinde taksiye binmeden önce size ne kadara mal olacağını öğrenebilirsiniz.
Taksiye binmek ve inmek istediğiniz yerleri seçin ve taksimetre ücretini öğrenin.
Hey Taksi! ile açık adres araması yapıp, tam olarak istediğiniz noktaları belirleyebilirsiniz.
Belirlediğiniz güzergahta alternatif rotaları görüntüleyebileceğiniz gibi kendiniz de rotanızı çizebilirsiniz.
Ayrıca, Hey Taksi! ile belirlediğiniz başlangıç noktası civarında ki taksi duraklarını harita üzerinde görerek dilediğiniz duraktan taksi çağırabilirsiniz.
Unutmadan… Başlangıç noktasını bilmediğiniz bir yerdeyseniz de endişelenmenize gerek yok. Hey Taksi! tam olarak nerede olduğunuzu sizin için belirleyecektir.

Desteklenen Şehirler:
-Ankara
-Antalya
-Balıkesir
-Bolu
-Bursa
-Edirne
-Eskişehir
-İstanbul
-İzmir
-İzmit
-Muğla
-Tekirdağ
-Yalova

Görüntüleri

 • Hey Taksi!
 • Hey Taksi!
 • Hey Taksi!
 • Hey Taksi!
 • Hey Taksi!
 • Hey Taksi!Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.