Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 20 Şubat 2013
Toplam İndirme 2.972
Disk Boyutu 2,6M

Android için İstanbul Ulaşım Uygulaması

İstanbul şehir içi ulaşım için kullanılacak tek uygulamadır.

NOT: Güncelleme aldıktan sonra çalışmayanlar, uygulamayı kaldırıp yeniden kurmayı deneyebilir.

İstanbul Ulaşım ile otobüs, deniz ve raylı sistemler için hat ve durak bilgileri, saatleri ve harita üzerindeki konumlarına anında erişebilirsiniz.

Uygulamada hatlar, duraklar, duraklardan geçen hatlar tamamen internet bağlantısına ihtiyaç duymadan offline çalışabilmektedir.

Uygulama aşağıdaki özellikleri içerir:
-İETT hatlarını listeleyebilir, seçtiğiniz hat üzerindeki durakları offline olarak görüntüleyebilir online olarak saatlerine erişebilirsiniz.
-İETT hatlarının duraklarını veya seçilen tek durağı harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.
-İDO ve Şehir hatları vapurları için hatları ve gün gün kalkış ve varış saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
-Metro, Tramway, Finüküler, Teleferik ve Banliyo seferlerini, duraklarını ve saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
-Her ulaşım türü için liste üzerinde arama yapabilirsiniz.
-Bütün duraklar için harita üzerinde görüntüleme, duraklardan geçen hatları görüntüleme yapılabilir.
-Harita üzerinde konumunuzu görüntüleyebilirsiniz.

Görüntüleri

 • İstanbul Ulaşım
 • İstanbul Ulaşım
 • İstanbul Ulaşım
 • İstanbul Ulaşım
 • İstanbul Ulaşım
 • İstanbul Ulaşım
 • İstanbul UlaşımBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.