Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.6
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 26 Kasım 2012
Toplam İndirme 5.607
Disk Boyutu 49k

SoruMatik

KPSS, YGS, LYS, Eğitim Bilimleri ve Diğer Derslerin Sınavlarına Hazırlanmanız amacıyla Soru Çözebilmeniz için Hazırlanmış Basit, Kullanışlı ve Tamamen ÜCRETSİZ SoruMatik Uygulaması..(SoruMatik Apps)

NOT: Tüm sınav soruları için yayın evleri ile görüşme halindeyiz.
İsteklerinizi bize göndererek uygulamamızın şekilllenmesine yardımcı olabilir, olumlu yorumlarınızla uygulamamızın gelişme hızını arttırabilirsiniz.

<–Uygulamanın Özellikleri–>
1) Sürekli Güncel.
2) Telefonda Çerez Barındırmıyor.
3) Çok Küçük Alan Kaplıyor(50kb).
4) Tüm Telefonlar için Uyumluluk.
5) Güvenilir Bilgiler.
6) Otomatik olarak Güncelleniyor.
7) Akıllı soru sorma(tüm soruları eşit sayıda sorma vb).
8) Tüm Alanlara ve Derslere Yönelik İçerik
9) Tamamen Ücretsiz Soru Bankası
—GÜNCELLEME AYRINTILARI—
v1.1 Sürümündeki Değişiklikler—>
*Üyelik sistemi askıya alındı.

v1.2 Sürümündeki Değişiklikler—>
*Sorunun İstatistik bilgileri eklendi.

v1.3 Sürümündeki Değişiklikler—>
*Font Ayarı Değiştirme Özelliği Eklendi.
*KPSS Tarihn Soruları Eklendi.

v1.4 Sürümündeki Değişiklikler—>
*Görsellik değiştirildi
*Dosya boyutu düşürüldü

v1.5 Sürümündeki Değişiklikler—>
KPSS Eğitim Bilimleri soruları eklendi
*Gelişim Psikolojisi, Öğrenme Psikolojisi, Ölçme ve Değerlendirme, Rehberlik, Program Geliştirme, Öğretim İlke ve Yöntemleri

v1.6 Sürümündeki Değişiklikler—>
*Yazılımsal hatalar düzeltildi.
*Soru Sayısı Artırıldı

SoruMatik Ekran Görüntüsü
SoruMatik SoruMatik SoruMatik
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.