Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 22 Aralık 2012
Toplam İndirme 4.472
Disk Boyutu 1,1M

NTV Kalitesiyle Android için Hava Durumu Uygulaması

Türkiye’nin öncü markası NTV’den yepyeni bir uygulama: NTV Hava!

NTV Hava uygulamasında tüm şehirlerin hava durumunu detaylı inceleyebilir, Türkiye için deniz suyu sıcaklıkları ve kar kalınlıklarını görüntüleyebilirsiniz.
Merkez şehirlerle ilgili yaşam bilgilerine ulaşarak, gününüzü havaya göre planlayabilirsiniz.

Görüntüleri

 • NTV Hava
 • NTV Hava
 • NTV Hava
 • NTV Hava  Toplam 12 Yorum.

  1. demir mtn dedi ki:

   reklam görmekten gına geldi. metoroloji daha başarılı.

  2. Canberk dedi ki:

   Tam sayfa açılan reklam gerçekten itici oluyor.

  3. Onur Yildirim dedi ki:

   Çok güzel bir uygulama daha iyisi olamazdı

  4. Ferdi Tabak dedi ki:

   Yeni yükledim iyi güzel beğendim de saat 22:11 izmir güneşli yazıyor disarda da ortalığı sel aldı yağmur yağıyor şu an 🙂 artı çok fazla ram yiyiyor go weather ex kullanmaya devam

  5. Semih Ok dedi ki:

   widget ekleme menüsünde bu widget çıkmıyor nedense sorun telefonda mı yoksa başka bişey mi yardımco olur musunuz ?

  6. Talha Dinçer dedi ki:

   Ntv'nin bütün yayinlarindaki tasarimlarini seviyorum gayet kaliteli.Bu programda da ayni güzel tasarim var.Ama programda ilçeler koyulmamiş ve widget daha iyileştirilmeli.Teşekkürler NTV

  7. Ahmet Talha dedi ki:

   Arkadaşlar ha bunu indirmişsiniz ha accuweather i ikisinin tahminleri ayni fakat bu programda herşey düşünülmüş o yüzden vakit kaybetmeden indirin.

  8. Anonim dedi ki:

   Widget cok ince 4X2 secenegi yapilmali,dijital saat eklenmeli.gunes ve ay gunun saatine gore hareketli olmali.(gunes ve ay yavas yavas dogup batmali) widget tema rengi efektli olmali yildirim yagmur vb .widgetteki degistir yazisi cok gereksiz.

  9. Anonim dedi ki:

   Son güncelleme ile iyi olan program çok daha iyi ve widget eklemesi ile tam işlevsel olmuş. ntv ye tebrik ve teşekkürlerimi sunarım!

  10. Dogan dedi ki:

   TAHMINLER VS. SUPER HERSEY COK GUZEL AMA SAATLIK VE 15 GUNLUK BOLUMLERDE YAGISMI BULUTLUMU ACIK MI NE OLDUGUNU GOSTEREN GORSELLER KAYIP ACIL MUDAHALE EDINIZ LUTFEN !!!

  11. Bulut dedi ki:

   Son güncelleme ile iyi olan program çok daha iyi ve widget eklemesi ile tam işlevsel olmuş. ntv ye tebrik ve teşekkürlerimi sunarım!

  12. Asiye dedi ki:

   TAHMINLER VS. SUPER HERSEY COK GUZEL AMA SAATLIK VE 15 GUNLUK BOLUMLERDE YAGISMI BULUTLUMU ACIK MI NE OLDUGUNU GOSTEREN GORSELLER KAYIP ACIL MUDAHALE EDINIZ LUTFEN !!!

  Yorum Yapabilirsiniz

Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.