Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 05 Temmuz 2012
Toplam İndirme 15.794
Disk Boyutu 256k

Android Star TV

Android ile Star TV keyfi…
Star TV Android uygulaması, izleyicilerine TV kanalını taşınabilir hale getiriyor.
Android için hazırlanan özel tasarımda Star TV’nin en güncel yayın akış bilgilerine ve dizi ve programların yeni bölüm fragmanlarına kolayca ulaşılıyor.
Bunun yanı sıra Şampiyonlar ligi ve Uefa Avrupa ligi maçlarına, Star TV Ana Haber bülteni arşivine ve web TV’ye erişmek çok kolay.
3G, Edge ve Wifi ile ulaşabileceğiniz Star TV uygulaması canlı yayınla kesintisiz erişim imkanı sunuyor.
Star TV Android uygulaması ile en sevdiğiniz dizi çok yakınınızda, Star TV Ana Haber Bülteni nerede olursanız olun artık yanıbaşınızda, Gündemden uzak kalmayın!
Diziyi, programı izleyemedim derdi, son buluyor.
Android kullanıcıları için hazırlanmış özel tasarımda Star TV’yi izlemenin keyfini yaşayın.

Star TV Ekran Görüntüsü
Star TV -2Star TV -3Star TV -4Star TV -5Star TV -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.