Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.1.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil İngilizce
Platform Android 2.0.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 01 Ekim 2011
Toplam İndirme 6.275
Disk Boyutu 15M

Android Lane Splitter İnceleme

DroidHen şirketinin yaptığı “Racing Moto” oyununun adeta devamı gibi olan oyun oldukça hoş grafiklere sahip. Ayrıca Vites geçiş sesleri oyunda hoş bir hava yaratmış. Oyunu aynı tür olan “Racing Moto” ile karşılaştıracak olursak, hızlanınca Lane Splitter’ı kontrol etmek oldukça güçleşiyor ama tek teker yapmak güzel.. Araç olarak Racing Moto’da görebileceğinizden fazla araç var. (Tır vb.)  Motoru sürerken sarı şeridin solunda, beyaz şeridinin sağında giderseniz “Warning Nail” (Çivi İkazı) yani tekerinize çivi girebilir ve düşerseniz. Oyundan daha fazla puan almak için sürekli hızlı gitmeniz ve araçlara olabildiğinizce yakın geçmeniz gerekmektedir.

Androd Lane Splitter Özellikleri

 • Puan Paylaşımı
 • Sensörle oynanılabilirlik
 • Gerçeğe yakın vites geçişleri

Android Lane Splitter Eksi Yönü

 • Oynanılabilirlik oldukça zor
 • Motor seçimi olabilirdi

Lane Splitter Ekran Görüntüsü
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.