Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 28 Kasım 2012
Toplam İndirme 13.708
Disk Boyutu 835k

Android Kıble pusulası

Kıble yi bulmak için pusuladan ve gps alıcılarından yararlanan sade bir android uygulaması. Dünyanın her yerinde çalışabilir.

KRİTİK UYARI: UYGULAMAYI KULLANMADAN ÖNCE TELEFONUNUZDAKİ PUSULAYI KALİBRE EDİNİZ! LCD TV, Hoparlör sistemi, inşaat demirleri, yatak demirleri, klima,bilgisayar gibi manyetik alanlardan uzak, yere tam paralel, düz zeminde kullanın! Bu ortamlarda android cihazların pusulalarını rahatlıkla bozacaktır. Detayları aşağıdadır!

* Türkiye’deki tüm şehirlerin GPS konumların mevcuttur, bu nedenle Türkiye içinde GPS e gerek kalmadan kıble yi bulabilirsiniz.

* Android cihazlarındaki pusulaların sık sık yere paralel tutularak kalibre edilmesi gerekir. Ayrı bu pusulalar manyetik ortamlardan olumsuz etkilenebilir, mesela LCD televizyonlar, bilgisayarlar, hoparlör sistemleri yakınında yapılan ölçümlerde ciddi farklılıklar gördük, çünkü bu cihazların yaydığı manyetik etki pusulayı yanıltıyordu. Bu nedenlerle cihazın göstereceği konumu farklı kaynaklarla teyit edilirse faydalı olacaktır.

* Uygulama Mekke yi,Kabe yi en kısa mesafe , en kısa açıyı bulma prensibiyle çalışmaktadır, dünyanın farklı yerlerinde de rahatlıkla çalışabilir.

* Hatalı hesaplamaları lütfen bildirin bir an önce düzeltelim.
Kıble pusulası Ekran Görüntüsü
Kıble pusulası Kıble pusulası Kıble pusulası Kıble pusulası
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.