Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 06 Mart 2013
Toplam İndirme 9.262
Disk Boyutu 2,2M

Android Peygamberler Tarihi (Kaynaklı)

Program içerisinde Efendimiz Hz Muhammed sallallahu aleyhi ve sellem in Mübarek hayatını ve Kur’an-ı Kerimde adı geçen peygamberlerin ve Rasûlullah sallallahu aleyhi ve sellem’in Hadis-i şeriflerinde bize bildirilen Peygamberlerin hayatları bulunmaktadır. Programda geçen bilgilerin kaynakları sonlarında verilmektedir

Programda Bulunan Peygamberler (Aleyhimüsselam)

HZ MUHAMMED (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)
Adem Aleyhisselam
Şis Aleyhisselâm
İdris Aleyhisselâm
Nuh Aleyhisselâm
Hûd Aleyhisselâm
Salih Aleyhisselam
İbrahim Aleyhisselâm
İsmail Aleyhisselâm
İshak Aleyhisselâm
Lût Aleyhisselâm
Yâkub Aleyhisselâm
Yûsuf Aleyhisselâm
Eyyûb Aleyhisselâm
Zülkifl Aleyhisselâm
Şuayb Aleyhisselâm
Musa ve Harun Aleyhisselamlar
Hızır Aleyhisselam
Yûşa´ b. Nun Aleyhisselâm
Kâlib b. Yüfenna Aleyhisselâm
Hızkıl Aleyhisselâm
İlyas Aleyhisselâmın
Elyesa´ Aleyhısselam
Yûnus Aleyhisselâm
Şemûyel Aleyhisselâm
Dâvûd Aleyhısselam
Süleyman Aleyhisselam
Lokman Aleyhisselâm
Şaya Aleyhisselâm
İrmiya Aleyhisselâm
Danyal Aleyhısselam
Uzeyr Aleyhisselam
Zulkarneyn Aleyhisselâm
Zekeriyyâ ve Yahya Aleyhisselâmlar
İsâ Aleyhisselâm
====================
NOT: PROGRAM İÇERİSİNDE KUR’AN VE HADİSE AYKIRI BİR BİLGİ GÖRÜRSENİZ LÜTFEN BİZE BİLDİRİN

keywords: peygamberler tarihi, peygamber, peygamberler, tarih, tarihi, kuran, sünnet, hadis, fıkıh, fikih, tefsir, hadis, risale, risalei nur, risale-i nur, nur, bediüzzaman, bediuzzaman, namaz, dua, dualar, zikirler, dini bilgiler, dini uygulamalar, dini programlar, dini, islami, islami programlar, islami uygulamalar

Görüntüleri

 • Peygamberler Tarihi (Kaynaklı)
 • Peygamberler Tarihi (Kaynaklı)
 • Peygamberler Tarihi (Kaynaklı)
 • Peygamberler Tarihi (Kaynaklı)
 • Peygamberler Tarihi (Kaynaklı)
 • Peygamberler Tarihi (Kaynaklı)
 • Peygamberler Tarihi (Kaynaklı)Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.