İslami Müzik

google playstore İslami Müzik indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 18 Ocak 2013
Toplam İndirme 7.817
Disk Boyutu 5,0M

Android İslami Müzik Uygulaması

İslami Müzik ücretsiz uygulama ile ses sanatı keyfini çıkarın. Iyi Müslüman dini müzik dinleyin ve inanç gerçekten ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor.

İslami Müzik ücretsiz uygulama en iyi İslam şarkıları bir koleksiyon. Böyle Allah in 99 ismi olarak Peygamber veya Allah’ın övgü şarkıları bulabilirsiniz, daha sonra, herhangi bir müzik aleti kullanmadan sadece bugün bazı Müslümanlar tarafından çeşitli melodiler söylenen dini şarkılar veya vurmalı çalgılar ile İlahi. Böyle Ramazan gibi birçok durumlar için şarkıları da vardır. Ezan veya ezan kullanın. İslami namaz çağrı olan caminin beş kez bir günde müezzin tarafından okunduğu. Bunu indirmek ve namaz vakti geldiğinde alarm olarak ayarlayın.

İslam dini müzik söylenen ya da kamu hizmetlerini veya özel ibadetlerinizi oynanır. Bu güzel müzik kökeni Orta Doğu, Kuzey Afrika, İran, Orta Asya, Afrika Boynuzu ve Güney Asya. Çok etnili bir din olan İslam’a bağlı, onun taraftarlarının müzikal ifade çok çeşitlidir. Bu alanların yerli müzik tarzları çağdaş Müslümanlar tarafından zevk adanmışlık müzik şekillendirmiştir.

Özellikler:

Bu uygulamayı tüm şarkıları doğrudan Internet’ten çalınabilir, böylece İslami Müzik
dinlemek için Internet erişimi (WiFi önerilir) olması gerekir. Ancak, istediğiniz herhangi bir İslami şarkı indirmek ve telefonunuza var ve internet yok zaman kullanmak sizin için bir seçenek vardır.

Burada sahip başka büyük seçeneği kendi çalma sevdiğiniz şarkıları yapmak olabilir.

Yasal bilgi:

“İslami Müzik” app kullanılan Ses klipleri kamu malı lisansı ve / veya Creative Commons ‘lisansı altında bulunmaktadır.

Reklamlar bilgiler:

Bu uygulama ücretsiz ve reklam destekli olduğunu. Ones yüklü, telefon masaüstünde kısayol simgesi (lar) alabilirsiniz. Bu ücretsiz, sponsorlu uygulamalar sadece internet kısayolları vardır. Siz herhangi bir şekilde bu uygulamayı etkilemeden her simge (ler) kaldırabilirsiniz.

Yeni ücretsiz uygulamalar için bağlantılar ile sistem tepsisinde bildirim (ler) alabilirsiniz. Eğer bu almak istemiyorsanız, http://www.airpush.com/optout ve http://opt.leadbolt.com/kapsamı dışına ya da mümkün app doğrudan yapmak için çekinmeyin.

Cihaz uyumluluğu:

Uygulaması HTC bir X (Android 4.0 Ice Cream Sandwich), Sony Ericsson Xperia Arc S (Android 2.3.4 Gingerbread) üzerinde test edilmiştir Samsung Galaxy S2 (Android 2.3.7), Samsung Galaxy Tab 10.1 (Android 3.1 Honeycomb) ve Samsung Galaxy Mini (Android 2.2.1 Froyo) ile uyumludur: Tmobile, Vodafone, Orange ve Nextel enerjili cep telefonları artırın.

Bu uygulama sadece İslami müzik mp3 melodiler oluşur.

Telefon ve işletim sistemi bilgileriyle hataları rapor edin.

Uygulaması arayüzü için tercüme edilmiştir: Deutsch, Français, Polski, Português, Svenska, Italiano, Русский, Español, 한국어, Ελληνικά, 日本语, العربية

Görüntüleri

 • İslami Müzik
 • İslami Müzik
 • İslami MüzikBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.