Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.5.6
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 17 Kasım 2012
Toplam İndirme 6.862
Disk Boyutu 17M

Gravity Guy – Koşu Oyunu

Yerçekime meydan okuyan bir dünyada, cesur bir adam, kurallara meydan okuduğu için hapsedildi. Mutlu değildi, artık kaçma vaktinin geldiğini düşündü ve kaçtı, şimdi sen Gravity Guy olarak anılana yardım et.

Yerçekimi askerlerine karşı kovalanan olmak, Gravity Guy’ı durdurmaz. Engellerle dolu ama yerçekimine meydan okuduğun bu dünyada Gravity Guy’a yardım et.

Eğlenceli saatler geçirmek için ideal olan bu oyun, 30 zorlu seviye, 4 adet farklı harita sunuyor.Ekrana dokunarak yukarı ve aşağı düşen karaketrimiz Android koşu oyunlarının farklı bir versiyonu diyebiliriz.4 kişiye kadar çok-oyunculu desteği ile vazgeçilmez bir android oyunu.

Gravity Guy FREE Ekran Görüntüsü
Gravity Guy FREE Gravity Guy FREE Gravity Guy FREE Gravity Guy FREE
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.