Escape From Rikon

google playstore Escape From Rikon indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 25 Ekim 2013
Toplam İndirme 4.380
Disk Boyutu 21M

Escape From Rikon – Android Koşucu Oyunu

Rikon adasına hoşgeldiniz. Bir adanın hapishanesinde sıkışıp kalsaydınız ne yapardınız? Kaçar mıydınız yoksa ölümü mü beklerdiniz? Seçim sizin.

Escape from Rikon yepyeni bir hızlı tempolu koşu oyunu. Renkli ve kaliteli grafikleriyle, tempolu müziği ve ses efekleriyle en iyi koşu oyunu olmaya aday.

Oynanışı ise çok basit:
– Zıplamak için ekranın sol tarafını, kaymak için ise sağ tarafını kullanın
– Zehirli bitkilere ve sarmaşıklara,tuzaklara,elektrikli çit çarpmadan adadan kaçmaya çalışın
– Yapabildiğiniz en iyi skoru yapın ve arkadaşlarınızla paylaşın
– Oyun içinde topladığınız altınlarla oyun içindeki marketten oyuna yeni özellikler ekleyebilirsiniz.

– Özellikler –
★ Tamamen Türkçe!
★ Rastgele bir oyuncuyla çoklu oyuncu desteği
★ Facebook arkadaşlarınızın skorlarını görün ve yarışın
★ Çok sayıda görev
★ Harika müzikler ve sesler

Görüntüleri

 • Escape From Rikon
 • Escape From Rikon
 • Escape From Rikon
 • Escape From Rikon
 • Escape From Rikon
 • Escape From Rikon
 • Escape From Rikon
 • Escape From Rikon

Video

Escape From Rikon tanıtım videosu...Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.