Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.18.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Cihaza göre değişir
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 21 Kasım 2020
Toplam İndirme 1.957
Disk Boyutu 74MB

Plague Inc v1.18.3 full apk indir

Yüksek strateji ve korkunç derecede gerçekçi simülasyonun benzersiz bir karışımıdır.

Şimdi, insanlığın kendini savunmak için yapabileceği her şeye karşı adapte olurken ölümcül, küresel bir Veba geliştirerek insanlık tarihinin sonunu getirmelisiniz.

Dünya’ya karşı Sizsiniz – Sadece en güçlüler hayatta kalabilir!

Oynanan dört milyardan fazla oyunla dünyanın en iyi 1 numaralı oyunu

Plague Inc v1.18.3 full apk oyununda neler var ?

Plague Inc v1.18.3 KİLİTLER AÇIK APK, simülasyon, strateji ve kaos oyunlarından biri. Oluşturdunuz virüs ile dünyanın herhangi bir ülkesinde yayılmaya başlay ve öldürücü seviyeye ulaşıp ve yaşamın sonunu getir.
Hastalıklara karşı mücadele etme modu eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır.
Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir.
Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.
Plague Inc. Play Store’da 3.360.000’den fazla indirilmiştir.
Türkçe dil desteği vardır.

Görüntüleri

 • Plague Inc v1.18.3 full apk
 • Plague Inc v1.18.3 full apk
 • Plague Inc v1.18.3 full apk
 • Plague Inc v1.18.3 full apk
 • Plague Inc v1.18.3 full apk
 • Plague Inc v1.18.3 full apk
 • Plague Inc v1.18.3 full apk
 • Plague Inc v1.18.3 full apk

Video

Plague Inc v1.18.3 full apk tanıtım videosu...Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.