Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.5.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 11 Aralık 2012
Toplam İndirme 11.618
Disk Boyutu 4,9M

Google Translate – Android için Çeviri Uygulaması

Google nin kullancılarına sunmuş olduğu ücretsiz hizmetlerden biri olan Translate  artık Android cihazlarınızla ulaşabilir desteklediği yaklaşık 64 dilden istediğinizi seçip çeviri yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Android için en iyi çeviri uygulaması olma özelliğini elinde bulunduran Google Translate uygulaması mobil kullanıcıları sadece metin çeviri hizmeti sunmuyor bunun yanında SMS çeviri ve Ses tanıma özelliğide kullancılarının hayatını kolaylaştırıyor.

Android Google Translate Uygulaması ile Yapılabilecekleriz;

 • 64 dil arasından metin çeviri
 • 17 dil konuşarak çeviri yapma imkanı
 • Kamera kullanarak metinleri okutup çeviri imkanı bu özelliği kullanabilmek için Android sürümünüzün 2.3 ve üzeri olmalı.
 • Sohbet modunu kullanarak anlık çeviri yapabilirsiniz. (ALPHA, 14 dil)
 • Tam ekran özelliği ile çevirilerinizi kolaylıkla okuyabilirsiniz.
 • Çevirilerinizi sesli bir şekilde dinleyebilirsiniz.
 • Çevrimdışı çeviri geçmişinize ulaşma imkanı.
 • El yazısı özelliği ile çevirmek istediğiniz metinleri ekrana yazabilirsiniz.

İpucu: Android Google Translate uygulaması bir çok alfabeyi bünyesinde bulundurmakta ama Android cihazlarınızı bu alfabelere uyumlu hale getirmeniz lazım bunun için Ayarlar >  Dil ve Giriş > Android Klavye > Giriş Dilleri  çeviride kullanacağınız dilin alfabesine uyumlu dili seçebilirsiniz.

 Google Translate Uygulamasının Destelediği Diller;

Afrikaner, Arnavutça, Arapça, Ermenice, Azerice, Baskça, Belarusça, Bengalce, Bulgarca, Katalanca, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Hırvatça, Çekçe, Danca, Hollandaca, İngilizce, Esperanto, Estonca, Filipince, Fince, Fransızca, Galiçyaca, Gürcüce, Almanca, Yunanca, Gujaratça, Haiti Creole Dili, İbranice, Hintçe, Macarca, İzlandaca, Endonezce, İrlandaca, İtalyanca, Japonca, Kannada Dili, Korece, Lao Dili, Latince, Letonca, Litvanca, Makedonca, Malay Dili, Malta Dili, Norveççe, Farsça, Lehçe, Portekizce, Romence, Rusça, Sırpça, Slovakça, Slovence, İspanyolca, Swahilice, İsveççe, Tamil Dili, Telugu Dili, Taylandca, Türkçe, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca, Galce, Yidçe

Google Translate Ekran Görüntüsü
Google Translate Google Translate Google Translate Google Translate Google Translate




Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.