Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 3.1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 08 Mart 2012
Toplam İndirme 15.466
Disk Boyutu 19k

Çevrimdışı Sözlük (TR/EN)

Lütfen Okuyunuz: Arkadaşlar ingilizceden türkçeye de çeviri var. Telefonunuzun menu tuşuna basarak çeviri yönünü değişebilirsiniz.
ÖNEMLİ NOT: Veritabanını indirmenize yarayan programı (Çevrimdışı Sözlük Veritabanı) bir kere çalıştırdıktan sonra telefonunuzdan kaldırın!

Not2: Sözlüğü kurmayı beceremiyorsanız 1 yıldız vermeyin. Binlerce kişinin kullandığı bir uygulamayı kuramıyorsanız bir yerde yanlış yapıyorsunuz demektir.

Not3: Sözlük bedava, içinde reklam da yok benim bu uygulamadan bir kazancım da yok lütfen aşağılayıcı yorumlardan kaçının. Kullanmak zorunda değilsiniz.

v3.0 güncellemesini yapanlar için not:
Eğer program telefonunuzda hali hazırda var ise güncelleme yaptıktan sonra ilk açılışta telefonunuzdaki veritabanını optimize etmek için birkaç saniye geç açılacaktır. Eğer programı ilk kez kuruyorsanız, veritabanını indirmek için sizi markete yönlendirecek, veritabanını kurması için kullandığınız yardımcı programı bir kere kullandıktan sonra uninstall edebilirsiniz.

Çevrimdışı sözlük adından da anlaşılabileceği üzere herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymadan, ücretsiz ve tamamen reklamsız olarak kullanabileceğiniz bir Türkçe/İngilizce sözlük uygulamasıdır. İçerisinde yaklaşık 37.000 İngilizce , 67.000 Türkçe kelime ve anlamları bulunmaktadır.

İngilizce kelimeleri veya Türkçe kelimelerin İngilizce karşılıklarını kelimelerin üstüne dokunarak telefonunuzun text-to-speech motoru vasıtasıyla sesli olarak dinleyebilirsiniz.

Uygulamanın internet bağlantısı gerektirmiyor olması veritabanının telefona indirilmesini gerektirmektedir. Bu yüzden bu uygulamayı indirirken wi-fi kullanmanız ya da gsm ücretlendirmelerini göz önüne almanız tavsiye edilir.

Çevrimdışı Sözlük (TR/EN) Ekran Görüntüsü
Çevrimdışı Sözlük (TR/EN) -2Çevrimdışı Sözlük (TR/EN) -3

Etiketler : android sözlükBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.