Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.5 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 30 Eylül 2011
Toplam İndirme 5.826
Disk Boyutu 282k

Android Fıkrabaz İnceleme

Bünyesinde 5.000 fıkrayı barındıran Android fıkrabaz uygulaması ile online olarak dilediğiniz her yerde fıkra okuyabilirsiniz. Uygulamanın kötü bir tarafı aslında online olması paket halinde sunulması uygulamayı daha başarılı kılabilirdi. Okuduğumuz fıkraları kaydedebiliriz, Kaydettiklerimizde dosya olarak, etiketlediklerimizde ise klasör olarak görebiliriz. (etiket ismi). Uygulamanın her ne kadar eksi yönleri olmuş olsa da emeği geçen İlkin Balkanay’a Cepyazılım ailesi olarak teşekürü borç biliriz.

Android Fıkrabaz Özellikleri

 • Fıkra kaydetme
 • Yazı boyutu büyültme/küçültme

Android Fıkrabaz Eksi Yönleri

 • İnternet bağlantısını gerektirmemeliydi
 • Yazı boyutunu büyültme/küçültmeye Multi-Touch özelliği eklenebilirdi

 

Fıkrabaz Ekran Görüntüsü

Etiketler : android fıkra okuBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.