Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.0.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 27 Kasım 2012
Toplam İndirme 10.296
Disk Boyutu 1,5M

Fazilet Takvimi

Get all prayer times in offline.

Vakitler 1-1-2012 den sonra gosterilecektir

Yeni Design ile Internet baglanti olmadan da namaz vakitleri gosterir (1-1-2012 tarihinden sonra), gunun sozu ve takvim arkasini tarihlere gore gosterir.

700 den fazla sehirleri eklendi.

namaz vakitler tamamen Fazilet Nesriyati ve Tic ASye aittir.

Bu versiyon artik firmamiz Definecontent denetim altinda yurutulecektir
Fazilet Takvimi Ekran Görüntüsü
Fazilet Takvimi Fazilet Takvimi Fazilet Takvimi Fazilet Takvimi Fazilet Takvimi
  Toplam 2 Yorum.

  1. Şeref Aytaş dedi ki:

   Android sistemli telefonuma program indirdim ezan vaktinde okunan ezanın son kısmını ( La ilahe….) okumuyor başka programlarda okunduğunu biliyorum. bu programda okunmamasının özel bir sebebi mi var. yoksa başkaca bir sebep mi var merak ediyorum. teknik olarak bunun düzeltilmesi mümkün değil mi acaba? Büyük bir şirkete bu durum pek yakışmıyor, saygılarımla…

  2. aydarbek dedi ki:

   fazilet takvimi chok super…

  Yorum Yapabilirsiniz

Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.