Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 4
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 03 Aralık 2012
Toplam İndirme 1.659
Disk Boyutu 7,6M

Eye In Sky Weather – Android için Hava Durumu

Eye In Sky Android için hava durumu uygulaması, hava durumunu temiz, basit ve güzel bir şekilde görmek isteyenler için tasarlandı.
Uygulama içerisinde 12 farklı hava durumu ikon seti mevcut. Dilerseniz kendi ikonlarınızı da ekleyebiliyorsunuz.
Düzenleme imkânına sahip olduğunuz 4 farklı widget seçeneği mevcut.
Reklamları kaldırmak için ve programın geliştirilmesine katkıda bulunmak için pro üyelik anahtarı satın almanız gerekiyor.

Eye In Sky Weather Yenilikler:

 • Eski ismi Weather Eye olan uygulamanın ismi Eye In Sky olarak değiştirildi.
 • 48 saatlik ve 15 günlük hava durumu tahminleri eklendi.
 • Tablet versiyonu çıktı.
 • Ufak geliştirmeler ve tweaklar eklendi, birçok açık kapatıldı

Eye In Sky Weather Ekran Görüntüsü
Eye In Sky Weather Eye In Sky Weather Eye In Sky Weather Eye In Sky Weather Eye In Sky Weather
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.