Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm Cihaza göre değişir
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android Cihaza göre değişir
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 12 Aralık 2012
Toplam İndirme 2.963
Disk Boyutu Cihaza göre değişir

Cogs – Android için 3d Puzzle Oyunu

Bir çok ödül kazanan bu puzzle oyunuyla zekanızı çalıştırarak dişlileri çalistirin.

Android Cogs, oyuncularin 2D ve 3D ortamlarda kompleks makinalar ürettigi  çigir açan bir oyundur. 50 yapboz ve 3 oyun modu bulunmaktadir. Toplamda 150 oyun vardir.10 saatten fazla süren bu oyun zihninizi canlandiracak.

Android geliştiricilerinin Congs Oyunu hakkındaki Yorumları;
“Mükemmel.” – TouchArcade
“Simdiye kadar gördügümüz en iyi yap-boz oyunu.” – PocketGamer
“Görsel dizayn ve düsünce çok çarpici, detaylar çok dikkatli hazirlanmis, ses efektleri fevkaladenin fevkinde.” – Adrenaline Vault
“Normal yapboz oyunlarini tekerlek olarak düsünecek olursak, onlarin yeniden kesfedildigini düsünün!” – TouchGen
“Gerçek oyun zevki ve görselligiyle bir saheser.” – AppAdvice
MUCIT MODU
Basit yapbozlarla basliyor, oyunculara makinalari kurmalari için parçalar tanitiliyor – disliler, borular, balonlar, çanlar, çekiçler, tekerlek, sahneler ve daha fazlasi
ZAMANLA YARIS MODU
Mucit modunda bir yapboz bitirdiyseniz, bu mod açilacaktir. Bu vakit çözüme ulasabilmek için daha az hareket gerekecek, fakat onu bulmak için sadece 30 saniyeniz var.
HAREKET KAPISMA MODE
Zamaninizi ve planinizi bastan yapin. Her hareketiniz sayiliyor ve çözüme ulasmak için 10 hareket hakkiniz var.
OPENFEINT YOLUYLA SIRALAMA VE BASARILAR
Görevleri açin ve küresel siralamada hangi asamadasiniz görün ve arkadaslarinizla oynayin.
Cogs does oyun içerisinde reklam içermez.

*** Graphics Format Unsupported (Grafik Formati Desteklenmiyor) hatasi alirsaniz lütfen bize I-posta gönderin. Eger Chainfire3D kullaniyorsaniz PVR destekleyecek sekilde degistirin veya Cogs oynamak için kaldirin ***

 

Cogs Demo Ekran Görüntüsü
Cogs Demo Cogs Demo Cogs Demo Cogs Demo Cogs Demo
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.