Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 3.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 24 Ekim 2012
Toplam İndirme 4.038
Disk Boyutu 1,5M

Ceport Mikro V14 – Android Muhasebe Uygulaması

2012 Yılına Özel Tüm Mikro Kullanıcılarına Ücretsiz,

Mikro Yazılım Evi Online Raporlama Sistemi ,muhasebe ,
online office report,

Kendi ip adresinizi girin kendi Mikro Ürününüzü
Android 2.1 ve üzeri tüm cihazlarınızdan kullanın.

Uygun Sürümler
******************
Mye Mikro Yazılım Evi Sql Tabanlı Tüm V14 ürünlerine online bağlanabilir.
Ekonomik Seri (Ticari , Muhasebe),
Standart Seri (Ticari , Muhasebe , …),
Enerji ,
Seri 9000 (Ticari , Muhasebe , …),

Cari Bakiyeleri , Cari Hesap Extresi ,
Bekleyen Siparişler , Stok durumları , Ambar bilgileri,
Stok Satış Fiyatları,
Kasa , Banka , Çek – Senet , Firma Genel Durum Analizi,
Online Adres Defteri ve Telefon edebilme Özellikleri

Ofiste Bulunan Mye Mikro v14 Programlarına cebinizden online bağlanın Şirketiniz Cebinizde olsun,
Cebinizden Sirketinize Baglanin Muhasebeniz Cebinizde olsun

Ceport Mikro V14 Raporlama Ekran Görüntüsü
Ceport Mikro V14 Raporlama Ceport Mikro V14 Raporlama Ceport Mikro V14 Raporlama Ceport Mikro V14 Raporlama Ceport Mikro V14 Raporlama
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.